Wybielanie lampą ZOOM!

System Zoom! to jeden z najbardziej popularnych gabinetowych systemów wybielania zębów na świecie. Badania kliniczne dowodzą, że stosowanie systemu Zoom! u pacjentów, którzy mają kolor zębów w odcieniu A3 lub ciemniejszy, skutkuje wybieleniem się zębów o średnio 8 odcieni w ciągu zaledwie jednej wizyty.
W przeważającej większości przypadków 4 sesje wybielania powinny w zupełności wystarczyć do uzyskania efektu satysfakcjonującego zarówno pacjenta jak i lekarza. Taka długość zabiegu jest również optymalna z punktu widzenia jego trwałości.
Image
Strzykawki z żelem wybielającym Zoom! zawierają fotoaktywator, który jest aktywowany przez światło emitowane przez lampę do wybielania. Technologia ta, w literaturze określana jako reakcja Photo-Fenton, pozwala w znacznym stopniu zwiększyć szybkość, efektywność oraz trwałość całego procesu wybielania. Zoom! to obecnie jedyny system gabinetowego wybielania zębów, który wykorzystuje tą unikalną technologię!
Skuteczność i jeszcze raz
Image

Skuteczność i jeszcze raz skuteczność…

Główną zaletą systemu Zoom! jest jednak jego skuteczność. Pomimo zastosowania niskiego stężenia żelu wybielającego przeprowadzone badania kliniczne dowodzą, że ponad 50% pacjentów poddających się zabiegowi wybielania osiąga kolor B1. Żaden inny system nie gwarantuje Państwu tak spektakularnych rezultatów. Dodatkowo dzięki bardziej stabilnemu procesowi wybielania (niższe stężenie, nie ma tzw. „terapii szokowej”) efekty wybielania utrzymują się zdecydowanie dłużej. Przeważnie od 1 do 2 lat.

Istotne kwestie związane z wybielaniem

Wybielanie lampą będzie skuteczne, jeżeli zachowamy kilka warunków
  • przed zabiegiem wybielającym powinniśmy bezwzględnie wyleczyć wszystkie ubytki (warto także poprosić lekarza dentystę o sprawdzenie szczelności plomb). Jeżeli tego nie zrobimy, może dojść do podrażnienia miazgi zębowej;
  • należy oczyścić zęby z kamienia i osadu nazębnego;
  • należy pamiętać, że rozjaśnieniu ulegnie tylko tkanka żywa – wszystkie zęby martwe, korony, wypełnienia pozostaną w swoim kolorze.
Zalecenia po wybielaniu
logo-medspec-w-220
logo-medspecdental-w-220
MEDSPEC.medycyna
MEDSPEC.dental

81-754 Sopot
ul. Grunwaldzka 36 A

Lecznictwo

Informacje dla pacjenta

© 2024 MEDSPEC.dental Medycyna Specjalistyczna ZOZ Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
MEDSPEC.dental
MEDSPEC.medycyna
MEDSPEC.dental
81-754 Sopot
ul. Grunwaldzka 36 A

tel. +48 58 551 49 44
tel. +48 58 551 74 55
tel. +48 58 555 01 39
e-mail: rejestracja@medspec.pl