Medycyna pracy

Zakres działalności poradni medycyny pracy

Do obszarów działania medycyny pracy należy badanie wpływu środowiska pracy na pacjenta, diagnostyka, leczenie i profilaktyka chorób zawodowych. Z tematyką medycy pracy, aktualnie obowiązującymi przepisami oraz listą chorób zawodowych mogą się Państwo zapoznać na stronach Instytutu Medycyny Pracy www.imp.lodz.pl oraz w zakresie obowiązków Pracodawcy w  serwisie Państwowej Inspekcji Pracy www.pip.gov.pl

Oferujemy pełen zakres badań pracowniczych:

  • badania wstępne
  • badania okresowe
  • badania kontrolne
prowadzonych przez doświadczonych lekarzy specjalistów medycyny pracy również z uwzględnieniem specjalistów medycyny morskiej i tropikalnej.

Przeprowadzamy badania pracowników, uczniów, badania dla kierowców, dla osób pracujących na morzu (marynarzy, rybaków), badania nurków i płetwonurków, osób pracujących w warunkach szkodliwych, pracujących na wysokości oraz dla osób ubiegających się lub posiadających pozwolenie na broń. Badania potwierdzone są zaświadczeniem lekarskim lekarza medycyny pracy.

 

UWAGA!
Prosimy pamiętać, iż osoba ubiegająca się o zaświadczenie o zdolności do pracy na określonym stanowisku, powinna posiadać ze sobą skierowanie od pracodawcy ze wskazaniem stanowiska pracy -  pliki do pobrania.
Zgodnie z Kodeksem Pracy pracodawca (w tym samozatrudniony) kierujący pracownika (w tym siebie samego), musi podpisać z przychodnią wydającą orzeczenia umowę o wykonywanie badań z zakresu medycyny pracy - pliki do pobrania.
Wszystkie  badania można wykonać na miejscu od ręki.

Dla firm i instytucji

  • Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje. Oferujemy elastyczne warunki finansowe oraz terminy badań pracowników, które możemy dla Państwa indywidualnie dopasować.
  • Dla zaoszczędzenia Państwa czasu i formalności wszystkie niezbędne badania pracowników można przeprowadzić na miejscu w ciągu 1 wizyty korzystając z poradni specjalistycznych, pracowni RTG, USG, EKG i spirometrii oraz laboratorium analitycznego, znajdujących się w budynku. Oferujemy kompleksowe umowy w zakresie medycyny pracy.

W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt z Zarządem:

Nasi specjaliści z dziedziny medycyny pracy:

lek. med. Maria Jackiewicz-Jonkajtis

lekarz medycyny pracy

specjalizacja I stopnia medycyny pracy
specjalista w dziedzinie medycyny kolejowej, transportu

logo-medspec-w-220
logo-medspecdental-w-220
MEDSPEC.medycyna
MEDSPEC.dental

81-754 Sopot
ul. Grunwaldzka 36 A

Lecznictwo

Informacje dla pacjenta

© 2024 MEDSPEC.medycyna Medycyna Specjalistyczna ZOZ Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
MEDSPEC.medycyna
MEDSPEC.medycyna
MEDSPEC.dental
81-754 Sopot
ul. Grunwaldzka 36 A

tel. +48 58 551 49 44
tel. +48 58 551 74 55
tel. +48 58 555 01 39
e-mail: rejestracja@medspec.pl