Dietetyk

medycyna i diagnostyka

Godziny przyjęć pacjentów

LekarzePoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
mgr Sandra Kupc
Dietetyk medyczny
      1700-1900    
mgr Agnieszka Anczykowska
Dietetyk medyczny .
  1100-1200        

Godziny orientacyjnie. Prosimy każdorazowo o wcześniejszą rejestrację.

Wyznaczona godzina badania jest czasem umownym i często może ulec zmianie, wynika to z indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Za wszelkie przesunięcia w czasie przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Autorka książek z jadłospisami dla dzieci i młodzieży, a także artykułów do pism i portali internetowych. Prowadzi wykłady żywieniowe, motywujące swoich podopiecznych do zmiany nawyków żywieniowych. Specjalista w dziedzinie leczenia żywieniowego chorób m.in.: nadciśnienia tętniczego, hipercholesterolemii, chorób tarczycy, wątroby, trzustki, nerek, alergii/ nietolerancji pokarmowych.

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Prowadzi szkolenia edukacyjne w szkołach/ przedszkolach/ żłobkach dla rodziców i grona pedagogicznego. Współpracuje z wieloma placówkami i firmami cateringowymi przygotowując jadłospisy, które uzyskują pozytywne opinie miejscowych Stacji Sanitarno - Epidemiologicznych. Organizuje szkolenia z zakresu prawidłowego odżywiania w wysiłku fizycznym dla klubów sportowych.


Doświadczenie z pacjentami zdobywała w Poradni Diabetologicznej w Gdyni, w Uniwersyteckim Szpitalu w Bydgoszczy w Klinice Położnictwa, Pediatrii, Geriatrii, Alergologii, Gastroenterologii, Endokrynologii. Żywienie kliniczne po zabiegach chirurgicznych, w chorobach wewnętrznych i zatruciach pokarmowych w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Współpracuje ze specjalistami tj. endokrynologiem, ginekologiem, ginekologiem dziewczęcym, psychologiem, lekarzem medycyny estetycznej oraz z masażystami i rehabilitantami, a także z Poradnią Zdrowia Kobiety (dla pań planujących zajść w ciąże, w ciąży i kobiet karmiących).a

Absolwentka Dietetyki oraz Biotechnologii na Wydziale Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko—Mazurskiego w Olsztynie Pracuje również jako Dietetyk w firmie cateringowej. Prowadzi cykliczne prezentacje żywieniowe w ramach kursu dla opiekunów w żłobkach.

Była ambasadorem w projekcie „l000 pierwszych dni dla zdrowia" organizowanym przez Fundację Nutricia. Ukończyła szkolenia: „Edukator w cukrzycy" i „Dietocoaching".

Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Żywieniowego organizowanego przez firmę Nestle. Ma doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń dietetycznych dla rodziców i dzieci w szkołach i przedszkolach. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

Zobacz również

© 2018 Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.